Nasz sprzęt VR

Nasz sprzęt VR

W salonie VR project stawiamy na jakość, dlatego systemy virtual reality, z których mogą skorzystać nasi klienci, to absolutnie topowe rozwiązania dostępne obecnie na rynku. Dysponujemy czterema zaawansowanymi zestawami VR, które zostały zainstalowane w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach zapewniających optymalne warunki do korzystania z gogli.


HTC VIVE

To obecnie najbardziej zaawansowana technologia wirtualnej rzeczywistości. Gogle VR współpracują z dwoma bezprzewodowymi kontrolerami oraz  stacjami bazowymi Lighthouse, które w czasie rzeczywistym skanują pozycję użytkownika. System pozwala na swobodne przemieszczanie się w granicach wirtualnego pokoju i na pełną interakcję z otoczeniem. Efekt jest niesamowity i niezwykle realistyczny. Aby zwiększyć komfort użytkowania dodatkowo wyposażyliśmy nasze zestawy VIVE w profesjonalne mocowania gogli Deluxe Audio Strap ze zintegrowanymi słuchawkami 3D, które zapewniają jeszcze lepsze doznania w wirtualnej rzeczywistości.


htc-vive-pre-system2


OCULUS RIFT + kontrolery TOUCH

Oculus Rift to drugi z najbardziej zaawansowanych systemów VR dostępnych obecnie na rynku.Zaawansowana technologia wyświetlania w połączeniu z precyzyjnym systemem śledzenia za pomocą sensorów, zapewnia wrażenie obecności w miejscu, w którym rozgrywa się akcja. Kontrolery Touch są niezwykle intuicyjne. Wykonywanie różnych czynności w wirtualnej rzeczywistości przychodzi tak naturalnie jak w codziennym życiu.

 


SAMSUNG GEAR VR

W naszej ofercie salonowej i eventowej znajdziecie także najnowsze, ulepszone gogle wirtualnej rzeczywistości firmy SamsungGear VR wraz z flagowym smartfonem Galaxy S7. Przy dłuższych rezerwacjach systemów HTC Vive i Oculus Rift dostępne za darmo.

samsung-gear-vr-virtual-reality-headset-latest-edition-galaxy-s7-edge-note-7-edge


VR project PC-NITRO system

Aby gogle działały właściwie i zapewniały odpowiednią radość z gry, muszą współpracować z bardzo mocnymi stacjami roboczymi. Dlatego nasze komputery PC wyposażone są w najnowocześniejsze i bardzo wydajne podzespoły.

  • Procesor: Intel Core i7-6700K Skylake, 4.2 GHz
  • Pamięć: Kingston 16GB DDR3
  • Dysk: SSD Patriot Hellfire 240GB
  • Grafika: Asus GeForce GTX 1080 8 GB

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *