Oferta eventowa

Wirtualna rzeczywistość na eventy firmowe i imprezy prywatne

Organizujesz event firmowy, urodziny dziecka lub wieczór kawalerski?
Chcesz, aby jego ucze
stnicy przeżyli coś absolutnie wyjątkowego?
Zgłoś się do nas, a zabierzemy ich w pełną przygód podróż do świata

wirtualnej rzeczywistości


KIM JESTEŚMY?

Jedną z pierwszych w Polsce firm organizujących profesjonalne pokazy wirtualnej rzeczywistości na imprezach integracyjnych, promocyjnych, plenerowych i prywatnych.

Oferujemy możliwość zorganizowania eventów w naszym stacjonarnym salonie w centrum Warszawy (do 30 osób) lub w miejscu wybranym przez klienta (na terenie całej Polski).

Dzięki nam Państwa klienci, pracownicy, czy znajomi dostaną niepowtarzalną szansę wypróbowania przełomowej i niezwykle zaawansowanej technologii multimedialnej. Za pomocą rozbudowanego systemu VR przeniesiemy ich na orbitę Ziemi, do wnętrza ludzkiego umysłu lub w inne niezwykłe miejsca. Gwarantujemy świetną zabawę, pozytywne emocje i fachową obsługę.


OFERTA

Imprezy integracyjne

Dobra zabawa to klucz do udanej imprezy integrującej pracowników firmy. A dobra zabawa i wirtualna rzeczywistość to niemal synonimy. Nasze strefy VR to zupełnie nowy wymiar rozrywki.

Imprezy promocyjne

Jak przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów? Oryginalnym pomysłem i zastosowaniem nowej przełomowej technologii. VR łączy oba te elementy, a prezentacje promocyjne z wykorzystaniem gogli VR z pewnością zapadną na długo w pamięci odbiorcy i utrwalą pozytywny wizerunek Państwa firmy.

Imprezy plenerowe

VR na świeżym powietrzu? Nie ma problemu. Stanowiska wirtualnej rzeczywistości VR project pozwalają na zorganizowanie pokazów także w plenerze. Nasze dotychczasowe wyjazdy w „teren” pokazały, że taka atrakcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Imprezy rodzinne

Chcesz sprawić swoim najbliższym niebanalny prezent? Zorganizuj w naszym salonie lub zaproś nas do siebie na imprezę urodzinową, imieninową lub rocznicę ważnego wydarzenia. Satysfakcja gwarantowana.

Wieczory kawalerskie i panieńskie

Tego dnia warto zaszaleć, a zabawa w wirtualnym świecie nie zna ograniczeń. Jeśli ten szczególny wieczór ma nie być sztampowy, pokaz VR jest świetnym pomysłem na jego uatrakcyjnienie. Mamy w ofercie wiele interesujących pozycji, które sprawią, że po założeniu gogli, każdy z uczestników nabierze chęci do szalonej zabawy.


JAK TO DZIAŁA?

Dysponujemy strefami VR wyposażonymi w bezprzewodowe zestawy Oculus Quest 2. To obecnie najbardziej zaawansowana technologia wirtualnej rzeczywistości. System pozwala na swobodne przemieszczanie się w granicach wirtualnego pokoju oraz pełną interakcję z otoczeniem. Efekt jest niesamowity i niezwykle realistyczny.

Mamy bogatą ofertę gier, programów i prezentacji VR, którą na bieżąco uzupełniamy o najciekawsze nowości. W trakcie sesji VR możemy dynamicznie i szybko „przełączać” się pomiędzy poszczególnymi pozycjami z naszej oferty, dzięki czemu, nawet w trakcie krótkiego pokazu, jesteśmy w stanie dopasować go do indywidualnych potrzeb i preferencji. 

Podczas imprez strefy VR project wyposażone są w:

– gogle Oculus Quest 2

– dwa bezprzewodowe kontrolery

-telewizor Full HD z mobilnym stojakiem (opcja)

– profesjonalny fotel rajdowy Playseat WRC z kierownicą Logitech G29 (opcja za dodatkową opłatą)

Koszt wynajęcia stanowisk wraz z obsługą na event jest uzależniony od ilości uczestników oraz czasu trwania imprezy i wyceniany indywidualnie. 


VOUCHERY

Vouchery prezentowe na zabawę w salonie wirtualnej rzeczywistości to świetny i niebanalny pomysł na nagrody dla pracowników. Podaruj im przepustkę do niezwykłego i pełnego przygód świata wirtualnej rozrywki. To doskonały prezent na każdą okazję. Vouchery dostępne są w naszym salonie oraz w sprzedaży wysyłkowej.

Zamówienia należy składać na e-mail: kontakt@vrproject.com.pl. Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę. W przypadku zamówienia większej ilości voucherów prezentowych dla siebie lub pracowników Państwa firmy oferujemy atrakcyjne zniżki 🙂


Dodatkowe informacje:

www.vrproject.com.pl

https://www.facebook.com/vrprojekt/

kontakt@vrproject.com.pl