Oferta dla firm

Wirtualna rzeczywistość na eventy i imprezy prywatne

Organizujesz event?
Chcesz, aby jego ucze
stnicy przeżyli coś absolutnie wyjątkowego?
Zgłoś się do nas, a zabierzemy ich w pełną przygód podróż do świata

wirtualnej rzeczywistości


KIM JESTEŚMY?

Jedną z pierwszych w Polsce firm organizujących profesjonalne pokazy wirtualnej rzeczywistości na imprezach integracyjnych, promocyjnych, plenerowych i prywatnych. Dzięki nam Państwa klienci, pracownicy, czy znajomi dostaną niepowtarzalną szansę wypróbowania przełomowej i niezwykle zaawansowanej technologii multimedialnej. Za pomocą rozbudowanego systemu VR przeniesiemy ich w głębiny oceanu, na orbitę Ziemi, do wnętrza ludzkiego umysłu lub w inne niezwykłe miejsca. Gwarantujemy świetną zabawę, pozytywne emocje i fachową obsługę. 


OFERTA

Imprezy integracyjne

Dobra zabawa to klucz do udanej imprezy integrującej pracowników firmy. A dobra zabawa i wirtualna rzeczywistość to niemal synonimy. Nasze stanowiska VR to zupełnie nowy wymiar rozrywki.

Imprezy promocyjne

Jak przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów? Oryginalnym pomysłem i zastosowaniem nowej przełomowej technologii. VR łączy oba te elementy, a prezentacje promocyjne z wykorzystaniem gogli VR z pewnością zapadną na długo w pamięci odbiorcy i utrwalą pozytywny wizerunek Państwa firmy.

Imprezy plenerowe

VR na świeżym powietrzu? Nie ma problemu. Stanowiska wirtualnej rzeczywistości VR project pozwalają na zorganizowanie pokazów także w plenerze. Nasze dotychczasowe wyjazdy w „teren” pokazały, że taka atrakcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Imprezy rodzinne

Chcesz sprawić swoim najbliższym niebanalny prezent? Zaproś nas na imprezę urodzinową, imieninową lub rocznicę ważnego wydarzenia. Satysfakcja gwarantowana.

Wieczory kawalerskie i panieńskie

Tego dnia warto zaszaleć, a zabawa w wirtualnym świecie nie zna ograniczeń. Jeśli ten szczególny wieczór ma nie być sztampowy, pokaz VR jest świetnym pomysłem na jego uatrakcyjnienie. Mamy w ofercie wiele interesujących pozycji, które sprawią, że po założeniu gogli, każdy z uczestników nabierze chęci do szalonej zabawy.


JAK TO DZIAŁA?

Dysponujemy mobilnymi stanowiskami VR, wyposażonymi w zestawy HTC Vive i Oculus Rift. To obecnie najbardziej zaawansowana technologia wirtualnej rzeczywistości. Gogle VR współpracują z dwoma bezprzewodowymi kontrolerami oraz stacjami bazowymi lub sensorami, które w czasie rzeczywistym śledzą pozycję użytkownika. System pozwala na swobodne przemieszczanie się w granicach wirtualnego pokoju oraz pełną interakcję z otoczeniem. Efekt jest niesamowity i niezwykle realistyczny.

htc-vive-pre-system2

Aby gogle działały właściwie i zapewniały odpowiednią radość z gry, muszą współpracować z bardzo mocną platformą sprzętową. Dlatego nasze komputery VR project PC Nitro wyposażone są w najnowocześniejsze i bardzo wydajne podzespoły.

Dodatkowo w cenie wynajęcia stanowisk HTC Vive oraz Oculus Rift udostępniamy najnowszą wersję gogli Samsung Gear VR – to nieco prostszy system oparty na najnowszym telefonie Samsunga – Galaxy S7, ale także zapewniający mnóstwo zabawy i dostęp do ciekawych aplikacji.

samsung-gear-vr-virtual-reality-headset-latest-edition-galaxy-s7-edge-note-7-edge

Mamy bogatą ofertę gier, programów i prezentacji VR, którą na bieżąco uzupełniamy o najciekawsze nowości. W trakcie sesji VR możemy dynamicznie i szybko „przełączać” się pomiędzy poszczególnymi pozycjami z naszej oferty, dzięki czemu, nawet w trakcie krótkiego pokazu, jesteśmy w stanie dopasować go do indywidualnych potrzeb i preferencji. 

Podczas imprez stanowisko VR project wyposażone jest w:

– gogle HTC Vive lub Oculus Rift

– dwa bezprzewodowe kontrolery

– dwie stacje bazowe lub sensory, które w czasie rzeczywistym skanują pozycję użytkownika

– PC Nitro system (bardzo wydajny komputer PC przygotowany do obsługi systemu VR)

– monitor Full HD

– ew. telewizor Full HD z mobilnym stojakiem (opcja)

– profesjonalny fotel rajdowy Playseat WRC z kierownicą Logitech G29 (opcja za dodatkową opłatą)

Koszt wynajęcia stanowisk wraz z obsługą na konkretny event, jest uzależniony od ilości uczestników oraz czasu trwania imprezy i wyceniany indywidualnie. Na terenie Warszawy koszt dojazdu w cenie.


VOUCHERY

Vouchery prezentowe na zabawę w salonie wirtualnej rzeczywistości to świetny i niebanalny pomysł na nagrody dla pracowników. Podaruj im przepustkę do niezwykłego i pełnego przygód świata wirtualnej rozrywki. To doskonały prezent na każdą okazję. Vouchery dostępne są w naszym salonie oraz w sprzedaży wysyłkowej.

Zamówienia należy składać na e-mail: kontakt@vrproject.com.pl. Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę. W przypadku zamówienia większej ilości voucherów prezentowych dla siebie lub pracowników Państwa firmy oferujemy atrakcyjne zniżki 🙂


Dodatkowe informacje:

www.vrproject.com.pl

https://www.facebook.com/vrprojekt/

kontakt@vrproject.com.pl